Projektový den k OSV ve třídě ZŠS III

Dne 19. 12. 2019 proběhl v naší třídě projektový den k průřezovému tématu „Osobnostní a sociální výchova“ na téma „Vánoce“. Povídali jsme si o vánočních zvycích a tradicích u nás i v jiných zemích. Povídání bylo doplněno ukázkami, obrázky i krátkými filmy. Také jsme si vyplnili pracovní listy a výtvarně jsme tvořili na vánoční téma. Nakonec jsme vyprávěli o tom, co máme na Vánocích rádi a hlavně, jak se k sobě navzájem mají lidé chovat, a to nejen o Vánocích.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková